preco zacat pouzivat prirodnu zubnu pastu bez fluoru

Zuby sú veľmi dôležité nielen z hľadiska krásy, ale v prvom rade z hľadiska celkového zdravia a pohody. Nádherným úsmevom si ľahko získame pozornosť. Koľko pozornosti im však venujete, ak nerátame do úvahy čistenie zubnou kefkou a zubnou niťou? Viete, čo všetko si vkladáte do úst, keď si zuby vyčistíte bieliacou zubnou pastou a ústa vypláchnete ústnou vodou? Pri prečítaní zložiek výrobkov na hygienu ústnej dutiny by ste pri väčšine zložiek krútili hlavou. Čítajte ďalej

cistenie zubov zubna kefka curaprox smart

Nový výskum ukázal, že existuje mätúci počet odporúčaných techník čistenia zubov. Výskum, publikovaný v British Dental Journal, ukazuje, ako sa metódy čistenia zubov, odporúčané výrobcami zubných pás a zubných kefiek, líšia od odporúčaní asociácie zubných lekárov.
Čítajte ďalej

medzizubna kefka curaprox

Prečo je to tak dôležité, čistenie priestorov medzi zubami? Čo sú medzizubné kefky a kde sa používajú? Akú veľkosť medzizubných kefiek používať? Ako často by sa mali medzizubné kefky používať? Ako dlho medzizubné kefky vydržia a ako sa o ne starať? Čo mám robiť, keď mi po použití medzizubnej kefky krvácajú ďasná?

Čítajte ďalej